Serwis

Wspieramy Twój biznes!

P.U.H. VENGA to nie tylko sprzedawca sprzętu fiskalnego. Zapewniamy również wykwalifikowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dzięki ciągłemu udziałowi w autoryzowanych szkoleniach serwisowych, jesteśmy na bierząco z wszystkimi produktami – tymi najnowszymi i tymi starszej generacji.

Urządzenia fiskalne najwyższej jakości
Oferowane przez nas urządzenia fiskalne to urządzenia produkowane przez najlepsze firmy w Polsce. Wszystkie posiadają aktualne certyfikaty, które wymagane są obecnie funkcjonującym prawem. Chętnie doradzamy, która kasa lub drukarka jest najlepsza zależnie od rodzaju Twojej działalności i wymagań.
Serwis na którym możesz polegać
Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Na życzenie wykonujemy wdrożenia, naprawy i szkolenia w siedzibie firmy klienta lub w naszej firmie, jesteśmy elastyczni i zawsze służymy pomocą. Gwarantujemy najwyższą jakość napraw potwierdzoną przez naszych klientów.
Wykwalifikowana kadra
Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie. Regularnie bierzemy udział w autoryzowanych szkoleniach organizowanych przez producentów. Na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy na rynku urządzeń fiskalnych ale także pamiętamy o starszych, sprawdzonych rozwiązaniach.

Chcesz abyśmy obsługiwali serwis techniczny Twoich urządzeń fiskalnych?

Skontaktuj się z nami

 

Nasze bestsellery:

UWAGA: Podane ceny są cenami netto, sugerowanymi przez producentów. Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnej ceny.